Ambalaj
kervan ambalaj ana sayfa kervan ambalaj hakkinda kervan ambalaj ürünlerimiz kervan ambalaj katalog  kervan ambalaj siparis formu kervan ambalaj referanslar kervan ambalaj iletisim bilgileri

Msnden Destek

Ürünlerimiz ve Detaylı Fiyat Listemiz için
info@kervanambalaj.com

Selim: 0532 632 72 96

www.ambalajcim.com.tr

Ambalaj Nedir Ambalajlama nedir, Neden ambalaj kullanırız? Devamı için tıklayınız

Ambalaj Nedir ?

Ambalaj içinde bulunan malzeme ya da ürünü koruyan, ürünü temiz ve güvenilir şekilde saklayıp, depolanmasını ve tüketiciye ulaştırılmasını sağlayan malzemedir.

Ambalaj ürünü saklar, sarar ve tasarımı ile ürünün satılmasına destek sağlar. Modern satış tekniklerinde ambalajın tasarımı tüketicinin dikkatini çekmesini sağlamakta, ve ürün alım sürecinde tüketicinin kararını etkilemektedir. Bu nedenle ambalaj sadece ürünün zarar görmesinde değil satılmasında da oldukça önemli bir faktördür.

Ambalajlama Nedir ?

Ambalajlama, dağıtım, saklanma, satış ve kullanımında ürünün korunması ve barındırılmasında kullanılan bilim, sanat ve teknolojilerin tamamıdır. ambalajlama aynı zamanda ürünün tasarımı, denenmesi ve üretimi süreçlerinde de kullanılmaktadır.Ambalaj  etiketleme iise ambalajın üstünde ya da ambalajdan ayrı ancak ambalaj ile ilintili yazılı, elektronik ve grafik yöntemlerin tamamıdır.

Ambalajlama ürünün taşınması, saklanması, satışı ve son kullanımı için ürünün hazırlanmasındaki koordineli sistem olarak açıklanabilir. Ambalajlama saklar, korur, taşır, bilgilendirir ve satar ve ambalaj cok sağlıklıdır. Ambalaj devlet, iş, bilgilendirme, sanayi ve kişisel kullanımda hayatımızın her zaman içindedir.


 

Copyright 1986 - Kervan Ambalaj Tüm Hakları Saklıdır.