Ambalaj
kervan ambalaj ana sayfa kervan ambalaj hakkinda kervan ambalaj ürünlerimiz kervan ambalaj katalog  kervan ambalaj siparis formu kervan ambalaj referanslar kervan ambalaj iletisim bilgileri

Msnden Destek

Ürünlerimiz ve Detaylı Fiyat Listemiz için
info@kervanambalaj.com

Selim: 0532 632 72 96

www.ambalajcim.com.tr

Kağıt poşetin kullanım yerleri

Kağıt poşet hemen hemen tüm sektörlerde  kulaanılmakta ve özellikle büyük yerleşim birimlerinde mağaza, market , hipermarket , alışveriş merkezleri gibi birçok yerde kullanılmaktadır.
Kağıt poşet fiyatlarımızı sitemizdeki iletişim bilgilerimizden edinebilir bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
İmalathanemizde kağıt poşet üretimi seri bir şekilde yapılmakta ve şık poşet tasarımları sayesinde müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Kağıt çeşitlerine göre farklı şekillerde imalat mevcut olup poşetler istenilen ölçü ve ebatlarda olabilmektedir. Poşet hammaddesinin kağıttan oluşması maliyetlerinde düşük olmasını beraberinde getirmekte buda müşterilerimize avantajlar sağlamaktadır.
Sitemizde kağıt poşet modellerimiz ve referanslarımız mevcut olup ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle mail yada telefon ile irtibat kurunuz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenecek ve mailleriniz mutlak suretle en kısa zamanda yanıtlanacaktır.
Kağıt poşet Kullanım alanları oldukça fazla olup özellikle pastane kağıt poşeti, kuruyemiş kağıt poşeti , simitevleri kağıt poşeti çok fazla tüketilmektedir.
Kağıt poşet baskı miktarının artması maliyeti düşürmekte bu nedenle adetli işler için mutlak suretle fiyat almanızı öneririz.
Mağazalar , alışveriş merkezleri , Restaurant , Cafe ve daha birçok işletme Kağıt çanta kullanmayı tercih etmekte ve tüketimi en çok olan modern çanta sınıfını oluşturmakta.Kağıt çanta vazgeçilmez oldu sorusuna yanıt arayacak olursak ortaya çıkan sonuçlarda en başta şık tasarımlar ve estetik bir görüntü gelmekte.
Klasik Mağaza çantaları yerini modern kullanımı rahat ve şık kağıt çantalara devretti ve artık en küçükten en büyüğe kadar zaruri ihtiyaç halini aldı.
Elbette maliyet önemli fakat daha da önemlisi şık tasarımlı ve kaliteli olması.
Müşterileriniz kalitenizi a dan z ye tüm mağazanızda kontrol edecek ve ambalajınızdan çantanıza kadar ince eleyip sık dokuyacaktır , kaliteyi belirleyen kriterlerden biri olan kağıt çanta her yönüyle tasarımından baskı kalitesine kadar sektördeki tecrübeli ellere teslim edilmeli ve sağlık netice sağlıklı kağıt çanta kalitesine usta ellerle ulaşmalı.
Günümüz şartlarında poşetin yerini alan bu sistemle hem daha fazla hijyen hemde daha hoş bir görsellik sağlanmaktadır. Firmamız tüm soru ve sorunlarınızla ilgilenmekte ve müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenmek üzere telefonlarınızı beklemektedir.

 Kaynak: kagitcantaorg

Copyright 1986 - Kervan Ambalaj Tüm Hakları Saklıdır.